Na prodloužený víkend můžete navštívit Řím z Bratislavy za skvělých 29,9€, tedy zhruba 770Kč (cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky). Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě – sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Hotely na tento datum naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Bratislava – Řím – Bratislava za 29,9€ zakupte přímo na Ryanair.com. Na datum 22. – 24. února. Možných termínů je více, ale nevycházejí tak dobře. O trochu dráž můžete zakoupil letenky zde u českého prodejce, získáte v ceně základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Letenky do Říma
Letenky do Říma

 

 

 

 

Řím z Bratislavy na prodoužený víkend za 770Kč (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!