Řím, hlavní město Itálie, město kde se snoubí historie a romantika a dějiště slavných filmů. Vydejte se k překrásné Fontáně di Trevi, prohlédněte si Coloseum a Forum Romanum, nebo si dejte zmrzlinu pod Španělskými schody. Díky výhodným letenkám společnosti Ryanair vás nyní zpáteční cesta na prodloužený víkend vyjde na krásných 930 Kč. Inspiraci, rady a tipy pro vaši cestu najdete v našem průvodci po Římě. Toto je tip na individuální turistiku, pokud se chcete do Říma vydat raději s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete pod tímto odkazem.

 

 

 

Tip pro vás: Pokud  s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst tento podrobný a přehledný návod>>

 

Odlet i přílet je z Bratislavy, která je dobře dostupná z celé České republiky. Vhodné spojení vyhledávejte přímo na stránkách společnosti Regiojet, Flixbus nebo Eurolines. Dopravit se do Bratislavy lze také pohodlně vlakem Českých drah. Průvodce po Bratislavě naleznete zde

 

Před koupí letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady. Významnou položkou vašeho rozpočtu bude nejspíš ubytování, nezapomínejte vak ani na vstupné do jednotlivých památek, stravu a dopravu z a na letiště jak v Itálii tak do Bratislavy.

 

Výhodné nabídky ubytování  v hotelu můžete najít na stránkách Booking. Pokud preferujete bydlení u místních, vyplatí se registrace na portálu Airbnb. Na první pobyt navíc můžete využít naši slevu na první ubytování.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky BratislavaŘímBratislava na termín 12. 6.17.6. zakupte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Zvýšenou pozornost pak věnujte brzkému odletu z Říma a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky do Říma
Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 930 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!