Využijte akčních letenek společnosti Ryanair s odletem z Bratislavy a vyrazte poznávat nádherný Řím. Nemusíte si vydávat pouze za historií, ale vychutnejte si i výbornou italskou kuchyni. Naplánování návštěvy tzv. Věčného města vám výrazně usnadní náš e-book „Jak levně do Říma“, jehož nákupem zároveň podpoříte vznik dalších průvodců.  Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění při krátkých cestách po Evropě sice není nezbytně nutné a stačí vám kartička pojištěnce, pokud však chcete mít naprostou jistotu, online srovnání cestovního pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Bratislavy, kam se nejsnáze dostanete autobusy Flixbus či Regiojet. V případě Regiojetu můžete využít i vlak. Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat všechny náklady – tedy cestu do/z Bratislavy, ubytování, stravu i vstupy. Řím je sice překrásný, ale nepatří mezi ty nejlevnější destinace.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na AirBnb přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč na první ubytování a následně si ubytování hledat právě přes jejich stránky. Pokud vám nevadí nepříliš hezké okolí, nejlevněji se ubytujete v okolí nádraží Tremini. 

 

 

Letenky Bratislava–Řím–Bratislava na prodloužený víkend v termínu 21. až 23. února (čtvrtek večer až sobota) zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Říma
Levné letenky do Říma
Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 1040Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!