Během letních prázdnin můžete navštívit Řím ze slovenské Bratislavy za skvělých 35,9€, což je v přepočtu zhruba 920 Kč (tato cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky). Řím je úžasnou destinací, se spoustou historických památek a v létě můžete využít i nedalekých pláží a skloubit tak “poznávačku” s “koupačkou”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš e-book “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné slovenské Bratislavy, kam se nejlépe dostanete buď s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vybrat poblíž kolosea. Odtud si vše můžete projít pěšky  a udělat si tím příjemnou procházku centrem. Hotely můžete zarezervovat na Bookingu. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Bratislava– Řím – Bratislava zakupte přímo na Ryanair.com. Nejlevněji vychází týdenní termín 3. – 10. července, což je na samotný Řím až zbytečně moc, ale můžete spojit jeho poznání s odpočinkem na pláži a výhodou je i skutečnost, že tak využijete státních svátků. Alternativně jsou o pár Euro dráž dostupné i kratší termíny, včetně prodloužených víkendů.

 

Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Řím z Bratislavy o letních prázdninách přes státní svátky za 920 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!