Prozkoumejte nádherný Řím (Colloseum, Vatikán) a navštivte jedny z nejkrásnějších pláží Evropy v Kalábrii, o které si můžete přečíst např. zde. Při odletu z dobře dostupných Katovic zaplatíte za všechny letenky pouhých 208PLN, tedy cca 1380Kč. I když do toho započítáte jízdenky z/do Katovic, tak získáte skvělý výlet za úžasnou cenu.

Do Říma a zpět se  dostaneme low cost dopravcem Wizzair.com. Pro lepší ceny potřebujete koupit členství Wizz, což vám určitě doporučuji. Nicméně i bez něho je cena velice nízká.

 

1

 

 

Z Říma do Kalábrie se pak dostaneme Ryanair.com. Termínů je celá řada, takže záleží jen na vás, kolik dní budete chtít strávit v Římě a kolik v Kalábrii.

 

Levná kalabrie

Cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo (42 x 32 x 25 cm u Ryanairu, Wizz povoluje trochu větší), ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že co do něj nezabalíte, to nepotřebujete. Mít sebou jen to nutné vám dává mnohem více svobody a uvědomění, že většinu věcí v našem životě vlastně ani tak moc nepotřebujeme :).

Pro zajištění ubytování doporučujeme:

Rezervujte nyní, plaťte během pobytu! Zrušení ZDARMABooking.com

Porovnání nabídek všech  poskytovatelů – LevnejšíHotely.cz

Ubytuj se přes Airbnb.cz  a získej slevu 617 Kč!

 

 

Řím a Kalábrie za 1380Kč (tam i zpět)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!