Sardinie a její pláže mohou směle konkurovat mnohým exotičtějším destinacím. Zpáteční letenky na říjnový termín u aerolinky Wizzair nyní zakoupíte za 540 Kč. Daná cena je platná s členstvím Wizzair, které se vyplatí už pokud cestujete ve dvou. Bez členství pak letenky v přepočtu vyjdou na 945 Kč. Pročtěte si našeho podrobného průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: I když Itálie byla koronavirem těžce postižena, Sardinie patří mezi nejméně zasažené regiony. Trajekty i letadla fungují, do 2. června je sice nutné vyplnění zvláštního formuláře online pro příjezd a odjezd z ostrova, očekává se ale další uvolnění.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU není cestovní pojištění nezbytně nutné, pokud ale chcete mít absolutní jistotu bezplatného ošetření, online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, i přesto před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Započítejte cestu z/na letiště, ubytování a stravování. Doporučujeme vám pronájem auta, komfortně tak procestujete celou Sardinii. Pro dopravu můžete využít i místní autobusy, nezavezou vás ale úplně všude.

 

Všechna volná ubytování na Sardinii naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Kvůli aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně ještě počkejte.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Sardinie (Alghero)–Vídeň na termín 8. až 15. října (čtvrtek až čtvrtek) zakoupíte na stránkách WizzairAlternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Sardinie z Vídně říjen 2020
Levné letenky na Sardinii z Vídně
Říjnová Sardinie z Vídně od 540 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!