Lotyšsko hlavní město Riga

Vydejte se na zimní výlet do Pobaltí! V nabídce nízkonákladovky Ryanair můžete aktuálně najít levné letenky do Rigy, hlavního města Lotyšska. Historické centrum Rigy je zapsané na seznamu UNESCO a najdete zde mnoho zajímavých míst. Pokud zatoužíte vyrazit na výlety po okolí, můžete navštívit třeba přímořské lázeňské město Jurmala. Zpáteční letenky z Prahy do Rigy můžete pořídit za cenu 398 Kč například v termínu 16.2. – 19.2. 2022. Pokud do Lotyšska raději chcete vyrazit organizovaně, jeho návštěva bývá spojena s návštěvou dalších států v Pobaltí. Nabídku zájezdů od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestovatelé, kteří vlastní digitální EU Covid certifikát a jsou plně očkovaní (od druhé dávky uplynulo 14 dní) nebo nemoc prodělali v posledních 180 dnech, vyplňují před cestou pouze příjezdový formulář (ne dříve než 48h před cestou). Neočkovaní musí rovněž vyplnit příjezdový formulář, před cestou podstoupit PCR test nebo antigenní test a nastoupit do 10denní karantény. Podrobné informace najdete zde. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo, výlety či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete po Lotyšsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky Praha – Riga – Praha v termínu 16.2. – 19.2. 2022 můžete rezervovat na stránkách nízkonákladové společnosti Ryanair. 

Riga z Prahy za 398 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *