Vydejte se objevovat řecký ostrov Rhodos na vlastní pěst za opravdu skvělou cenu! Díky akčním letenkám společnosti Ryanair se tam dopravíte opravdu levně, zpáteční letenky na zářijové a říjnové termíny vás nyní vyjdou na 785 Kč. Pokud zvolíte námi vybraný termín na konci září, na místě strávíte 5 dní. V danou dobu bývají příjemné teploty ideální pro kombinaci odpočinku s aktivním poznáváním. Naše tipy na výlety naleznete v online průvodci po ostrově Rhodos ZDARMA. Jedná se o tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Rhodos je nutné vyplnit online formulář. Další informace k formuláři a jeho vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Předem nemusíte řešit žádný test, jedinou povinností je právě výše zmíněný formulář. Dál doporučujeme sledovat situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území EU, nepopdceňujte cestovní pojištění. S pojištěním totiž budete mít jistotu, že se na případném lékařském ošetření nebudete muset finančně podílet. Přehledné online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. K ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování a dopravu po ostrově. Pokud chcete z krás ostrova poznat co nejvíc, vyplatí se půjčení auta.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně se můžete registrovat přes tento odkaz a získat slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňRhodosVídeň například v termínu 27. září až 1. října (neděle až čtvrtek) rezervujete na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně při cestě tam a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště. Při cestě zpět už jsou časy odletů ideální.

 

letenky rhodos ryanair
Letenky z Vídně na Rhodos, Ryanair
Rhodos z Vídně za 785 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!