Za levnými letenkami na Rhodos obvykle musíte do Rakouska či Německa. Tento rok jsou ale mimořádně dostupné i letenky z Prahy. Na termín na přelomu srpna a září letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte za 1 183 Kč. Pokud by vám datum nevyhovovalo, v kalendáři termínů můžete najít i další jen za lehce vyšší cenu. Příjemnou zprávou je, že na Rhodu tento rok seženete levné ubytování i v průběhu hlavní sezóny, celá dovolená vás tak může vyjít velmi příznivě. Rady k naplánování celé dovolené pak najdete v průvodci po Rhodu. Tento tip je na individuální cestování, veškeré zájezdy na Rhodos s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Na Rhodos je možné volně přicestovat od 1. července, nejpozději 48 hodin před odletem je však nutné vyplnit formulář. Další informace k formuláři najdete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu do Řecka navíc můžete být náhodně otestováni.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při dovolené v EU si případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, raději však vždy doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Srovnání všech dostupných možností proto najdete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. K nízké ceně letenek přesto nezapomeňte připočítat další náklady jako například transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Pokud z Rhodosu chcete vidět co nejvíc, určitě se vyplatí půjčení auta.

 

Pokud cestujete ve skupině nebo s celou rodinou, nejlepší (a mnohdy i nejlevnější) volbou bývá rezervace ubytování přes web AirBnb. Když se registrujete přes tento odkaz, získáte slevu ve výši 650 Kč na vaše ubytování. Alternativou je pak Booking.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaRhodosPraha v termínu 24. srpna až 4. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Tento i další termíny pak naleznete v tomto přehledném kalendáři termínů – cena letenek zakoupených přes tento kalendář je o něco vyšší, výhodou ale je, že celý nákup proběhne v češtině.

 

letenky Rhodos ryanair
Letenky na Rhodos z Prahy, srpen a září
Rhodos z Prahy za 1183 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!