Rádi byste toto léto navštívili Rhodos, kvůli letenkám se vám ale nechce cestovat na zahraniční letiště? Aerolinka Ryanair do prodeje uvolnila také letenky z Prahy. Jejich cena na dvoutýdenní termín v srpnu je slušných 2 225 Kč. Na místě budete mít dostatek času si naplno užít sluníčko, moře i výlety po ostrově. Tipy k naplánování vaší cesty pak najdete v našem online průvodci po Rhodu. Tento tip je na individuální cestování, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko je dle tzv. semaforu (viz článek o rozhodnutí vlády) označeno zelenou barvou, při návratu z něj se od 15. června na hranicích nemusíte prokazovat žádným testem. Od 1. července se mají otevřít řecká ostrovní letiště včetně toho na Krétě, po příletu nemusíte do karantény. Zatím se tedy zdá, že v tomto ohledu klidné dovolené nic nestojí v cestě.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost, doporučujeme k přečtení tento podrobný článek s celou řadou tipů >>.

 

Při dovolené v EU si sice vystačíte s kartičkou pojištěnce, cestovní pojištění je ale jistotou, která stojí pár korun na den. Srovnání všech dostupných možností proto najdete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, přesto před nákupem čehokoliv promyslete, na kolik vás vyjde dovolená jako celek. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery, ubytování a stravování. Pokud uvažujete nad půjčením auta, svůj vůz si můžete rezervovat už předem zde.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální volbou ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaRhodosPraha v termínu 5.–19. srpna můžete zarezervovat zde. Alternativně můžete letenky zakoupit u spolehlivého českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Rhodos Ryanair
Letenky z Prahy na Rhodos, srpen
Rhodos z Prahy o letních prázdninách přímým letem za 2225 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!