Na krásný Rhodos nás zavede náš dnešní první levnocestovatelský tip. Využijeme při něm last minute letenky Čedoku z Prahy na Rhodos a zpět za 2990Kč a levného ubytování, díky čemuž na dovolené dosáhneme zhruba třetinové úspory. Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. Mimochodem, pokud byste pro levnocestování chtěli také psát cestopisy, vaší pomoc velmi uvítám a rád je zveřejním (odměna je 100Kč za cestopis, téma i zpracování je zcela na vás). 

 

<

 

Tento tip je na individuální turistiku, tedy kdy si vše zařizujete sami. Pokud preferujete návštěvu Rhodosu přes cestovní kancelář, všechny dovolené na Rhodos naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha za 2990Kč můžete zarezervovat zde >>

Další letenky k objednávce přiložíte přes „Přidat pokoj“ ?

 

 

1

 

 

V ceně máte jak příruční, tak odbavené zavazadlo. Jde o charterové letenky, tedy letíte za zcela stejných podmínek jako klienti cestovek. Jen levněji :).

 

 

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz. Jízdní řády naleznete zde.

 

 

Všechny hotely na Rhodosu v tomto období, naleznete zde >>

 

 

Nejlevněji vychází New York Hotel a to na 6200Kč/2 osoby/8 dní, tedy 3100Kč za osobu a pobyt. Výhodou je, že se nachází v hlavním městě Rhodosu, kam se snadno z letiště dostanete za 2-5€. Nevýhodou je to samé :). Je zkrátka nutné počítat s tím, že je to hlavní město tohoto krásného ostrova a ne poklidné letovisko. Snadno si tu ale můžete půjčit auto a jezdit po ostrově. Rezervovat tento hotel můžete zde >>

 

 

1

 

 

Rhodos z Prahy na 8 dní za 6100Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!