Na krásný Rhodos nás zavede náš dnešní první levnocestovatelský tip. Využijeme při něm last minute letenky Čedoku z Prahy na Rhodos a zpět za 2990Kč a levného ubytování, díky čemuž na dovolené dosáhneme zhruba třetinové úspory. Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. Mimochodem, pokud byste pro levnocestování chtěli také psát cestopisy, vaší pomoc velmi uvítám a rád je zveřejním (odměna je 100Kč za cestopis, téma i zpracování je zcela na vás). 

 

<

 

Tento tip je na individuální turistiku, tedy kdy si vše zařizujete sami. Pokud preferujete návštěvu Rhodosu přes cestovní kancelář, všechny dovolené na Rhodos naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha za 2990Kč můžete zarezervovat zde >>

Další letenky k objednávce přiložíte přes „Přidat pokoj“ 🙂

 

 

1

 

 

V ceně máte jak příruční, tak odbavené zavazadlo. Jde o charterové letenky, tedy letíte za zcela stejných podmínek jako klienti cestovek. Jen levněji :).

 

 

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz. Jízdní řády naleznete zde.

 

 

Všechny hotely na Rhodosu v tomto období, naleznete zde >>

 

Velmi zajímavou alternativou, kterou bych doporučoval zvážit, je ubytování přes AirBnb. Jde o to, že vám místní pronajmou svůj dům a vy tak ušetříte. Sám tuto variantu s oblibou využívám. Slevu 600Kč na svůj první pobyt můžete získat zde >>

 

Nejlevněji vychází  Hotel Narkissos za 5674Kč/2 osoby/8 dní, tedy ca 2830Kč za osobu. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Vybrat si ale samozřejmě můžete dle svého rozpočtu, preferencí a potřeb. V tomto případě jde o skromnější ubytování pro lidi, kteří upřednostňují pronájem auta, projet si ostrov i pláže a hotel brát jen jako místo pro přespání. I s půjčením auta a benzínem se dostanete na zhruba stejnou cenu, jako byste jeli přes CK. S tím rozdílem, že si odnesete nesrovnatelně více zážitků a ušetříte na takových věcech, jako jsou fakultativní výlety, nebo jídlo (mimo turistická místa je cena jídel mnohem níže).

 

 

1

 

 

 

Rhodos z Prahy na 8 dní za 5800Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!