S tipy na dovolené v Řecku za akční ceny dnes ještě nekončíme! Přinášíme vám zajímavou kombinaci letenek a ubytování na řeckém ostrově Rhodos. Zpáteční let z Prahy v termínu 24.8. – 31.8. 2021 a pobyt v hotelu Lisa ve městečku Pirras pořídíte za parádních 4090 Kč. Pokud si rádi připlatíte za servis, našli jsme vám i možnost ubytování s programem All Inclusive v hotelu Hotel Dorieas v oblasti Faliraki. Rozdíl v ceně jsou necelé dva tisíce, ale stravování budete mít bez starostí. Oba hotely mají vlastní bazén a nachází se ve skvělých lokalitách. V Řecku strávíte 8 dní, budete tak mít dostatek času porozhlédnout se i po okolí. Tipy na výlety po Rhodosu najdete v našem podrobném průvodci zdarma Pokud však není individuální turistika nic pro vás, ale přesto byste Rhodos rádi navštívili, zajisté si vyberete z nabídky hotových zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Rhodos doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás naše tipy na ubytování neoslovily, nebo dáváte přednost jiné lokalitě, hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase PrahaRhodos–Praha  v termínu 24. 8. –  31.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Ubytování v hotelu Lisa můžete zarezervovat zde, ubytování s All Inclusive v hotelu Dorieas rezervujte zde.

Rhodos z Prahy na 8 dní za 4090 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 6000 Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Rhodos z Prahy na 8 dní za 4090 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 6000 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!