Preferujete dovolenou mimo hlavní sezonu, kdy jsou letoviska a pláže téměř prázdná? Pak využijte kombinace akčních letenek a ubytování a vydejte se na začátku října na řecký ostrov Rhodos. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1040 Kč. Připojíte-li pak k této ceně i náklady na ubytování, vejdete se na částku 3250 Kč na osobu/8 dní. Jestliže byste rádi na Rhodos vycestovali s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. Podrobného průvodce po Rhodu zcela zdarma si pak můžete přečíst zde

INFO KE KORONAVIRU: Aktuální podmínky vstupu do Řecka nařizují vyplnění online formuláře o podrobnostech vašeho pobytu. Do emailu vám následně dorazí QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Odlet je však až za měsíc a půl, do té doby se tedy podmínky mohou ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. Tento akční tip je tedy zejména pro ty, kteří nemohou dovolenou plánovat na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Do celkových nákladů nezapomeňte připočítat i ceny letištních transferů, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste ostrov co nejlépe poznali, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Pro názornost jsme pro vás vybrali toto skromně zařízené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však do oka nepadlo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 2. – 9. října můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Rhodos z Prahy na 8 dní za 3250 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!