Máte rádi netradiční zážitky? V netypickém ubytování na ostrově Rhodos můžete strávit příjemných 8 dní. Celá dovolená vás navíc vyjde na mimořádně příznivou cenu! Zpáteční letenky s odletem z Prahy zakoupíte za 1 345 Kč. Když je zkombinujete s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 2 900 Kč/osoba za 8denní dovolenou. Na místě budete mít ještě výdaje na dopravu a stravu, ty běžně nejdražší položky už ale máte vyřešené. Naše tipy na zajímavá místa, která stojí za to neminout, najdete v online průvodci po Rhodu. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně předem nemusíte řešit žádný test! Před odletem je pouze nutné vyplnit online formulář (naleznete ho zde), stihnout byste to měli 24 hodin před odletem. Do odletu zbývá více než měsíc, dál proto doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>.

 

Při cestách po EU si případně vystačíte jen s modrou kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře opravdu kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání všech dostupných možností se proto podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto ještě před nákupem letenek či ubytování odhadněte celkovou cenu dovolené, ať máte alespoň hrubou představu. Započítejte dopravu po ostrově a stravování. Auto si případně rezervujte již předem přes Rentalcars a po příletu si ho vyzvedněte na letišti. Pokud Rhodos chcete víc procestovat, právě vlastní auto je většinou tou nejlepší možnou volbou.

 

Pro ubytování jsme zvolili pžímo fantasticky hodnocená studia Snow White Castle. Ta se nachází v letovisku Kiotari a na první pohled vás zaujmou svou netypickou architekturou. Bonusem je možnost bezplatného zrušení až do 24. září. Alternativou je pak web Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaRhodosPraha v termínu 9. až 16. října můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je možné pořídit také u spolehlivého českého prodejce. Cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu při cestě tam i zpět.

 

letenky rhodos
Letenky z Prahy na Rhodos, Ryanair
Rhodos z Prahy na 8 dní v unikátním „hradě“ za 2900 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!