I náš další dnešní tip vás nasměruje na vyhlášený dovolenkový ostrov s dlouhými plážemi a azurovým mořem, Rhodos. Zájezd se koná v termínu 20.7. – 28.8. 2021, odlet je tedy již za 5 dní, a proto neotálejte s ulovením několika pár volných posledních míst. Akční cena zájezdu do 4* hotelového komplexu je stanovena na 15 490 Kč. V ceně je zpáteční letenka včetně tax a poplatků, ubytování na 7 nocí, transfery v cíli, stravování formou ALL INCLUSIVE a služby delegáta. Hotel je umístěn v krásné a klidné zahradě cca 800 m od centra letoviska Kolymbia s bary, tavernami a obchody. Pláž je písčito – oblázková a nachází se cca 600 m od hotelu, který nabízí pro své hosty shuttle bus, jež je doveze zdarma na pláž (lehátka a slunčeníky za poplatek). Služby hotelu jsou rozsáhlé a zahrnují například bazén, dětský bazén, bar, ale i tenisové kurty a stolní tenis. Wi-Fi je za poplatek stejně jako kulečník, videohry a vodní sporty. Pokud vás tento zájezd zaujal, doporučujeme také prozkoumat náš online průvodce po tomto nádherném řeckém ostrově.

Info ke KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 
Více informací, například i podmínky pro cestu zpět, naleznete na našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou v hotelu Marianna Palace můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii naleznete na stejném odkazu dole na stránce).

Rhodos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 15490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!