Netlačí vás čas a klidně si můžete vyrazit na téměř třítýdenní dovolenou? Pak by vás mohla zaujmout kombinace akčních letenek a ubytování, díky kterým si užijete jistě nezapomenutelnou dovolenou na oblíbeném ostrově Rhodos. Zpáteční letenku z Prahy zakoupíte u společnosti Ryanair za 814 Kč. Připojíte-li však k této ceně i velmi levné ubytování, v jehož ceně máte snídani, vejdete se na částku 4990 Kč za osobu/17 dní, a to je dle našeho uvážení vskutku výborná cena. Za tuto dobu budete mít dostatek času ostrov pořádně procestovat. Místa, která byste si neměli nechat ujít naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Řecka je nutné vyplnit online formulář (naleznete zde) s podrobnosti o vašem pobytu. Při nástupu na palubu se pak prokážete QR kódem, který vám dorazí do emailu. Jak formulář vyplnit zjistíte v tomto článku. Do odletu však zbývá stále několik dní, situace se tedy může ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme k přečtení náš podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte započítat i další náklady na celý pobyt. Určitě se projeví i cena stravování, započítejte pak však i letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste si cestování po ostrově co nejvíce ulehčili, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky a jednoduše zařízené ubytování v městečku Gennadi, v jehož ceně máte zahrnuty i snídaně. Počítáme s cenou s nevratnou rezervací, můžete si však připlatit i alternativu s bezplatným stornem. Jestliže by vás toto ubytování nezaujalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 30. září –  16. října můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Rhodos z Prahy na 17 dní za 4990 Kč (letenky + ubytování se snídaní)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!