Netlačí vás čas a klidně si můžete vyrazit na téměř třítýdenní dovolenou? Pak by vás mohla zaujmout kombinace akčních letenek a ubytování, díky kterým si užijete jistě nezapomenutelnou dovolenou na oblíbeném ostrově Rhodos. Zpáteční letenku z Prahy zakoupíte u společnosti Ryanair za 814 Kč. Připojíte-li však k této ceně i velmi levné ubytování, v jehož ceně máte snídani, vejdete se na částku 4990 Kč za osobu/17 dní, a to je dle našeho uvážení vskutku výborná cena. Za tuto dobu budete mít dostatek času ostrov pořádně procestovat. Místa, která byste si neměli nechat ujít naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Řecka je nutné vyplnit online formulář (naleznete zde) s podrobnosti o vašem pobytu. Při nástupu na palubu se pak prokážete QR kódem, který vám dorazí do emailu. Jak formulář vyplnit zjistíte v tomto článku. Do odletu však zbývá stále několik dní, situace se tedy může ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme k přečtení náš podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte započítat i další náklady na celý pobyt. Určitě se projeví i cena stravování, započítejte pak však i letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste si cestování po ostrově co nejvíce ulehčili, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky a jednoduše zařízené ubytování v městečku Gennadi, v jehož ceně máte zahrnuty i snídaně. Počítáme s cenou s nevratnou rezervací, můžete si však připlatit i alternativu s bezplatným stornem. Jestliže by vás toto ubytování nezaujalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 30. září –  16. října můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Rhodos z Prahy na 17 dní za 4990 Kč (letenky + ubytování se snídaní)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!