U moře byste rádi strávili delší dobu než klasický týden? Za sluníčkem se můžete vydat na Rhodos! Za 13denní all inclusive zájezd nyní dáte 17 990 Kč. Ubytováni budete ve výborně hodnoceném 4hvězdičkovém hotelu, kde si užijete služby na úrovni. Celou dovolenou vám zařídí cestovní kancelář, v ceně tak máte zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta, již zmíněné ubytování v letovisku Kolymbia a stravování formou all inclusive. Našeho průvodce po ostrově Rhodos s tipy na výlety pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Na Rhodos je možné přicestovat od 1. července, nejpozději 48 hodin před odletem je však nutné vyplnit tento speciální formulář. Další informace k formuláři  a jeho vyplnění najdete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu do Řecka navíc můžete být náhodně otestováni.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Alfa Beach můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd Rhodos červenec
Zájezd na Rhodos s all inclusive, 13 dní
Rhodos z Prahy na 13 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 17 990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!