I přestože jsou během letošní hlavní sezony pláže a letoviska podstatně prázdnější než v předešlých letech, stále preferujete dovolenou mimo hlavní sezonu? Pak by vám mohla do oka padnou kombinace akčních letenek a levného ubytování! Zpáteční letenku z Prahy na Rhodos aktuálně zakoupíte za 1200 Kč. Připojíte-li však k této ceně i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3920 Kč na osobu/10 dní. Ubytování je však pro tři osoby, vezmete-li tedy sebou například svého potomka či kamaráda, může vyrazit jen za cenu letenky, tedy již zmíněných 1200 Kč. Inspiraci na výlety po Rhodu zcela zdarma pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem jste povinni vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Mějte však na paměti, že situace ohledně covidu-19 se může stále změnit, a jelikož je odlet až v září, mohou být podmínky zcela odlišené. Tento tip je určen zejména těm, kteří nemohou řešit dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Deset dní je dostatečná doba na to, abyste Rhodos procestovali křížem krážem. Pro lepší dopravu po ostrově tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky vybavené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 9. – 18. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Rhodos z Prahy na 10 dní za 3920 Kč! (letenky + ubytování – třetí osoba pouze za 1200 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!