Na oblíbeném řeckém ostrově Rhodos můžete strávit levnou dovolenou na vlastní pěst. Zpáteční letenky s odletem z Prahy aktuálně zakoupíte za 1 406 Kč. Stačí je spojit s námi vybraným dobře hodnoceným ubytováním v letovisku Faliraki a rázem jste na celkové částce 3 650 Kč/osoba za 10denní dovolenou. Na konci září se můžete těšit na příjemné teploty a přitom naprosté minimum turistů. Řadu rad k naplánování dovolené pak najdete v našem průvodci po Rhodu zdarma. Tento tip je na individuální cestování, veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko je dle tzv. semaforu označeno zelenou barvou, která značí nízké riziko nákazy. Na ostrovy je možné cestovat od 1. července. Nejpozději 48 hodin před odletem je ale nutné vyplnit tento formulář. Do ČR se pak vrátíte zcela volně bez testu či karantény.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při dovolené v EU si sice případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, raději však doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Srovnání všech dostupných možností najdete na tomto odkazu >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a cestovní pojištění. Pokud z krás ostrova chcete poznat co nejvíc, určitě se vyplatí půjčení auta. Hromadnou dopravou se nedostanete úplně všude.

 

Pro ubytování jsme zvolili hotel Telhinis v letovisku Faliraki. Je dobře hodnocený, k dispozici vám bude velký bazén. V dnešní nejisté době je plusem také fakt, že rezervaci je možné zrušit zdarma až do 17. září. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaRhodosPraha v termínu 23. září až 2. října můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Rhodos Ryanair
Levné letenky z Prahy na Rhodos, září
Rhodos z Prahy na 10 dní za 3650 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *