V našem dnešním prvním levnocestovatelském tipu se společně podíváme na to, jak si užít dovolenou na Rhodosu co nejlevněji. Ideální bude tento tip především pro 2 lidi s jendím dítětem (na věku nezáleží), toužící po aktivnější dovolené strávené na tomto krásném ostrově. S malou úpravou ale jde i pro dvojice, nebo naopak partu lidí, toužících po společné dovolené. Detailního průvodce po Rhodosu naleznete zde.

 

<

 

Tento tip je na individuální turistiku, tedy kdy si vše zařizujete sami. Pokud preferujete návštěvu Rhodosu přes cestovní kancelář, všechny dovolené na Rhodos naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy či Brna, letenky stojí stejně 2990Kč za let tam i zpět. Rezervovat je můžete zde >>

 

 

1

 

 

 

V ceně máte jak příruční, tak odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na ostrově, naleznete srovnané dle ceny zde. Jak je s cen zřejmé, tudy cesta k velké úspoře nepovede. Proto zvolíme jinou možnost a tou je ubytování přes AirBnb. Jde o to, že si od místních pronajmete byt nebo dům a tím podstatně ušetříte.

 

Nejdříve se zaregistrujte přes tento odkaz a získáte slevu 600Kč na váš první pobyt. 

 

Následně stačí vybrat ubytování dle toho, kolik vás pojede a kam chcete. Já pro názornost zvolil prázdninový dům kousek od letiště pro 3 osoby za 5215Kč (se započtením slevy) na 11 dní. Na osobu to tak vyjde cca 1730Kč. Nejde o žádný luxus, ale na přespání to stačí bohatě. Ideální pro rodinu co si pronajme auto a bude z této „základy“ podnikat výlety na pláže, nebo do přírody. V domě máte kompletní zázemí, snadno si tedy uvaříte, dáte jídlo do chladničky, nebo si vyperete. Ceny v supermarketech se od našich příliš neliší a díky odbavenému zaazadlu si můžete vzít část jídla i sebou. Berte to pro názornost, zajímavého ubytování na AirBnb naleznete více.

 

 

1

 

 

 

Ke snažší dopravě k ubytování a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars.

 

 

 

 

 

Rhodos z Prahy či Brna na 11 dní za 4720Kč! (letenky + prázdninový dům)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!