Levných letenek z Vídně na Rhodos za 99€ využijeme v dalším levnocestovatelském tipu. Možností je tentokrát více a potěším jak ty, co chtějí nízkorozpočtovou dovolenou, tak ty, co touží po krásné soukromé vile s bazénem, nebo All Inclusive. Stejně tak se podíváme na možnosti pokud chcete cestovat v páru, nebo ve skupině. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete na dovolenou přes cestovní kancelář, tak dobře vypadá tento zájezd.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu zpět poslední den.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 11. – 15. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

A nyní již nerůznějším možnostem ubytování.  Pokud chcete bydlet co nejlevněji, jeďte ve skupině 4 lidí do tohoto ubytování. Je skromné, ale skvěle hodnocené, nabídne 2 ložnice a na osobu vyjde jen na 750Kč. Pokud chcete letět ve více lidech a preferujete luxus, volil bych tuhle soukromou vilu s bazénem. Má špičkové recenze (9,7 z 10) a vypadá tak, že už ted vám zavidím :). Cena je přitom poměrně lidová, 1650Kč/osobu na 5 dní.

 

 

 

 

 

 

Pokud chcete jet ve 2 lidech, nejlevněji vychází toto ubytování. Za tisícovku na osobu za 5 dní, to není vůbec špatná volba. Pokud preferujete All Incluive, nejlevněji vychází toto ubytování. To bych ale moc nedoporučoval, sice je levné, ale má slabé hodnocení. Lepší je imho si pár stovek připlatit a vzít tenhle luxusní resort.

 

 

Rhodos z Vídně pro rodinu či partu na 5 dní za 3450Kč (nebo s All Inclusive za 4700Kč). Možnost i soukromé vily!
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!