V našem dalším levnocestovatelském tipu zamíříme společně na Rhodos, kam jsou právě k dostání levné letenky z Vídně. V kombinaci s ubytováním se tak dostaneme na částku cca 5090Kč za 8-denní pobyt s tím, že v ceně máte i odbavené zavazadlo do 23kg. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kancelář, tak můžete vybírat zde.

 

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Last minute zájezdy na Rhodos naleznete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Tento tip bych doporučil aktivnějším čtenářům, pokud vám jde čistě o pláž, bude asi pohodlnější zvolit zájezd přes CK (i s půjčením auta vás to vyjde na obdobné peníze).

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň za 99€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

Letenky na Rhodos
Letenky na Rhodos

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování za 4955Kč/2 osoby/8 dní. Nicméně si vyberte ubytování dle svých preferencí, tohle berte spíš pro příklad. Pokud preferujete All Inclusive, je poměrně jasnou volbou Comfort Asterias Hotel.

 

 

Rhodos z Vídně na 8 dní za 5090Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 7600Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!