K levné dovolené u moře můžeme využít charterové letenky z Vídně na Rhodos za 109€. Tento tip bych doporučil především akčnějším čtenářům, kteří si chtějí půjčit auto a ostrov procestovat. Pokud preferujete pobyt na pláži, zvolil bych např. tento skvěle hodnocený zájezd přes cestovní kancelář. Ono cenově vás individuální dovolená s pronájmem auta vyjde na podobné peníze, jen zážitků budete mít mnohem více. Takže je to hlavně o preferencích – zda člověk upřednostňuje pláž, nebo poznávací dovolenou.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Tento tip bych doporučoval těm, co preferují „poznávačku“ před „válendou“.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 13. – 20. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Sokrates Maisonete, který je ale skvěle hodnocen. Alternativou je zapůjčení auta, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. Nebo využít toho, že máte v ceně odbavené zavazadlo a jet stanovat :).

 

Rhodos z Vídně na 8 dní za 4350Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!