K levné dovolené u moře můžeme využít charterové letenky z Vídně na Rhodos za 109€. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se tak dostaneme na částku 3840Kč. Využít ale můžete i výborně hodnocený 4 hvězdičkový resort s All Inclusive, pak vás dovolená vyjde na 6590Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kancelář, tak můžete vybírat zde.

 

<

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Tento tip bych doporučoval zejména těm, co preferují „poznávačku“ před „válendou“.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 18. – 22. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Anthula Sun, který je ale skvěle hodnocen. Alternativou je zapůjčení auta, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. Nebo využít toho, že máte v ceně odbavené zavazadlo a jet stanovat :).

 

Pokud preferujete luxus a All Inclusive, zvolil bych tento resort. V areálu tohoto skvěle hodnoceného hotelu najdete 2 tenisové kurty, squashový kurt a plně vybavenou posilovnu. Lze využít také vířivku, masážní místnosti a saunu. Děti se mohou pobavit v mini klubu

 

 

 

Rhodos z Vídně na 5 dní za 3840Kč! (nebo za 6590Kč s ALL INCLUSIVE do 4* resortu)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *