Rhodos z Vídně na 5 dní za 3550Kč! (letenky + ubytování)

Rhodos z Vídně na 5 dní za 3550Kč! (letenky + ubytování)

V našem dnešním prvním levnocestovatelském tipu zamíříme společně na Rhodos, kam jsou právě k dostání levné letenky z Vídně. V kombinaci s dobře hodnoceným ubytováním se tak dostaneme na částku 3550Kč za 5-denní pobyt s tím, že v ceně máte i odbavené zavazadlo do 23kg. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kancelář, tak můžete vybírat zde.

<

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„.

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

Last minute zájezdy na Rhodos naleznete zde >>

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd.

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 25. – 29. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

Letenky z Vídně na Rhodos
Letenky z Vídně na Rhodos

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Nejlevněji vychází Anthula Sun, který je ale skvěle hodnocen. Alternativou je zapůjčení auta, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. Nebo využít toho, že máte v ceně odbavené zavazadlo a jet stanovat :).