Velmi výhodných letenek z Vídně na Rhodos využijeme v našem dnešním posledním levnocestovatelském tipu. Pokud je spojíme s dobře hodnoceným ubytováním, dostaneme se na částku 3100Kč za 5-denní pobyt. Pokud zvolíme hotel s All Inclusive, vejdeme se do 4100Kč. V případě, že byste chtěli letět s rodinou nebo skupinou přátel do fantasticky hodnocené vily s vlastním bazénem, dostanete se na cenu 3600Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete na dovolenou přes cestovní kancelář, tak dobře vypadá tento zájezd.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu zpět poslední den.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 11. – 15. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Pokud chcete jet ve 2 lidech, nejlevněji vychází toto ubytování. Za tisícovku na osobu za 5 dní, to není vůbec špatná volba. Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází toto ubytování. To bych ale moc nedoporučoval, sice je levné, ale má slabé hodnocení. Lepší je imho si pár stovek připlatit a vzít tenhle luxusní resort.

 

Pokud chcete letět ve více lidech a preferujete luxus, volil bych tuhle soukromou vilu s bazénem. Má špičkové recenze (9,7 z 10) a vypadá tak, že už ted vám zavidím :). Cena je přitom poměrně lidová, 1650Kč/osobu na 5 dní.

 

 

 

 

 

 

 

Rhodos z Vídně na 5 dní za 3100Kč, s ALL INCLUSIVE za 4100Kč a v soukromé vile s bazénem za 3600Kč!
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!