Vydejte se objevovat krásný řecký ostrov Rhodos na vlastní pěst za opravdu skvělou cenu! Díky akčním charterovým letenkám společnosti TUI se tam dopravíte opravdu levně, v jejich ceně přitom budete mít zahrnuté i odbavené zavazadlo. Když k nim pak přidáte i velmi dobře hodnocené ubytování, dostanete se na celkovou částku 2 700 Kč/osoba za 5 dní dovolené. Spoustu informací a rad najdete v našem e-booku„Jak levně na Rhodos“. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak případně naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Pokud chcete z krás tohoto ostrova poznat co nejvíc, vyplatí se půjčení auta.

 

Pro názornost jsme zvolili ubytování v Roseberry Studios. To má hned několik předností včetně skvělé ceny, velmi dobrého hodnocení a výborné polohy téměř v centru letoviska Faliraki. Vybírejte však podle svých požadavků, veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít i naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky VídeňRhodosVídeň v termínu 19.–23. května (neděle až čtvrtek) můžete zarezervovat zde. Za stejnou cenu si dovolenou můžete i zkrátit a zvolit termín 19. až 21. května, v tomto případě však pozor na poměrně pozdní přílet při cestě zpět.

 

Letenky Rhodos
Letenky Rhodos
Rhodos z Vídně na 5 dní za 2700 Kč (letenky vč. odb. zavazadla + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!