Vydejte se objevovat krásný řecký ostrov Rhodos na vlastní pěst za opravdu skvělou cenu! Díky akčním charterovým letenkám společnosti TUI se tam dopravíte opravdu levně, v jejich ceně přitom budete mít zahrnuté i odbavené zavazadlo. Když k nim pak přidáte i velmi dobře hodnocené ubytování, dostanete se na celkovou částku 2 700 Kč/osoba za 5 dní dovolené. Spoustu informací a rad najdete v našem e-booku“Jak levně na Rhodos”. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak případně naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Pokud chcete z krás tohoto ostrova poznat co nejvíc, vyplatí se půjčení auta.

 

Pro názornost jsme zvolili ubytování v Roseberry Studios. To má hned několik předností včetně skvělé ceny, velmi dobrého hodnocení a výborné polohy téměř v centru letoviska Faliraki. Vybírejte však podle svých požadavků, veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít i naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

 

Letenky VídeňRhodosVídeň v termínu 19.–23. května (neděle až čtvrtek) můžete zarezervovat zde. Za stejnou cenu si dovolenou můžete i zkrátit a zvolit termín 19. až 21. května, v tomto případě však pozor na poměrně pozdní přílet při cestě zpět.

 

Letenky Rhodos
Letenky Rhodos
Rhodos z Vídně na 5 dní za 2700 Kč (letenky vč. odb. zavazadla + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!