Pokud chcete ušetřit a zároven vám nevyhovují last minute dovolené, protože si potřebujete naplánovat dovolenou s předstihem, připravil jsem pro vás kombinaci relativně levných letenek na Rhodos z Vídně a výhodného ubytování. Termínů je k dispozici více, já pro názornost vybral 28 července až 2. srpna. Na Rhodosu doporučuji zapůjčení auta, ostrov tak mnohem lépe poznáte.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe automobilem, nebo se společností StudentAgency.

 

Letenky Víden – Rhodos – Víden za 109€ v termínu 28.7. – 2.8. nakupujte zde >> Předem upozornuji, že pokud nemáte TuiFly kartu, zaplatíte poplatek za platbu kartou 7,5€. I tak je to ale velmi rozumná cena, vzhledem prostředku sezóny.

 

m

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, které vám bude stačit víc jak bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz. Jízdní řády naleznete zde.

 

 

Pokud se rozhodnete pro hotel bez stravy, velmi dobře vychází Anthula Sun. Je dobře hodnocen a za skvělou cenu 2850Kč/2 osoby/6 dní. Rezervovat ho můžete zde >>

 

m

 

 

Nejlevněji s All Inclusive pořídítě hotel Loutanis a to za cenu 8578Kč/2osoby/6 dní. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

Rhodos

 

 

Pokud byste jeli ve větší skupině, lze ještě více ušetřit přes AirBnb pronájmem vily, nebo lodě. Slevový kupon na 500Kč získáte zde >>

Výpis všech hotelů bez stravy v tento termín, naleznete zde >>

Výpis všech hotelů s ALL INCLUSIVE v tento termín, naleznete zde >>

 

 

Osobně bych doporučoval zapůjčit si auto, srovnání všech půjčoven nalezenete zde. Autobusem se k hotelu z letiště dostanete zhruba za 100Kč.

Tento tip je vhodný pro ty, co nemohou čekat na nabídky last minute. Pokud můžete, zvážil bych ještě počkat co se objeví. Výhodou tohoto tipu není až zase tak nízká cena, jako to, že odlet za víc, jak měsíc. Takové nabídky bývají přes CK velmi drahé.

 

Rhodos v červenci na 6 dní za 4400Kč (nebo za 7270Kč s ALL INCLUSIVE)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!