Rhodos z Prahy na 8 dní za 6140Kč (nebo pro rodinu/partu za 5400Kč i se snídaní)

Rhodos z Prahy na 8 dní za 6140Kč (nebo pro rodinu/partu za 5400Kč i se snídaní)

Velmi výhodných letenek z Prahy na Rhodos a zpět za 2490Kč můžeme využít k levné dovolené na tomto krásném ostrově. Pokud poletíte ve 2, vyjdou vás letenky a fantasticky hodnocené ubytování na 6140Kč. Pokud byste jeli jako rodina či parta, tak vás pobyt v apartmánu s výhledem na moře a snídaní vyjde na krásných 5400Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy do Řecka naleznete zde.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu na Rhodosz, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg a vzít si stan. S nákupem letenek si pospěšte, zbývá jich jen několik.

Auto si můžete půjčit zde.

Letenky rezervujte zde, nejlépe telefonicky na čísle 800 700 780. Ubytování zakupte až po jejich nákupu (jak jsem již psal, letenek je jen pár a zájem bude veliký)

Letenky na Rhodos
Letenky na Rhodos

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo. Jak vidíte, dostupné jsou i levné letenky na další ostrovy, tomu se budu věnovat v dalším tipu.

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména kvůli nízké ceně a fantastickému hodnocení. Pokud byste jeli ve 4 lidech, dobře vychází tento apartmán pro 4 lidi. Za 11745Kč získáte ubytování s výhledem na moře a snídani (tedy cca 2930Kč/osobu). Vybarte si ale samozřejmě ubytování dle svých preferencí a rozpočtu.