I náš další levnocestovatelský tip bude směřovat na krásný Rhodos. Tentokrát na 8 dní s odletem z velmi dobře dostupné Vídně. Hotel jsem vybral skvěle hodnocený, pokud byste se spokojili s horším, cena se ještě o několik stovek sníží. Využít samozřejmě pouze letenky, půjčit si auto/motorku/kolo, ostrov si projet a ubytování si brát po cestě. To už je na volbě a preferencích každého. Alternativně můžete využít i hotel s ALL INCLUSIVE, pak vás 8 dní vyjde na 4440Kč.

 

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy StudentAgency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Letenky na termín 24.05.1631.05.16 na trase Vídeň – Rhodos – Vídeň za 59€ zakupte přímo na TuiFly.com. Předem upozornuji, že pokud nemáte TuiFly kartu, zaplatíte poplatek za platbu kartou 7,5€. I tak je to ale velmi rozumná cena.

 

 

Levné letenky z Vídně na Rhodos
Levné letenky z Vídně na Rhodos

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, které vám bude stačit víc jak bohatě.  Pokud ne, je možné přikoupení odbaveného zavazadla do 15kg. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz. Jízdní řády naleznete zde.

 

Výpis všech hotelů v tento termín, naleznete zde >>

 

Pro názornost jsem zvolil Ano Kampos Hotel & Studios za 1320Kč/osoba/8 dní včetně snídaně. Jsou i levnější ubytování, ale tohle je dobře hodnocené a poměr cena/kvalita tak vychází nejlépe. Rezervovat ho můžete zde >>

 

8971726618654

 

 

Pokud preferujete All Incusive, za 2800Kč/osobu/8 dní můžete zvolit hotel Loutanis. Reference naleznete i na Invii a nutnu podotknout, že jsou slabší.

 

Pokud byste preferovali lepší hotel, určitě bych vám doporučil skvěle hodnocený Kolymbia Sun za cca 3500Kč/os. Má velmi dobré hodnocení a i na fotkách vypadá skvěle.

 

 

Hotel s All Inclusive na Rhodosu
Hotel s All Inclusive na Rhodosu

 

 

Aktuální počasí na Rhodosu naleznete zde >>

 

Předpověd počasí na Rhodosu během tohoto tipu

 

 

Předpověd počasí na Rhodosu

 

 

 

Rhodos na 8 dní vč. snídaně za 2940Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 4440Kč)!
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!