Last minute letenky na krásný Rhodos lákají k návštěvě tohoto úchvatného řeckého ostrova. Můžete si vybrat, zda zvolíte hotel s vlastním stravováním, s All Inclusive, nebo zda využijete pouze letenky, ostrov si projedete a ubytování budete brát po cestě. Pro názornost jsem několik hotelů vybral, ale záleží na preferencích každého. Jeden z hotelů umožnuje i projíždky na koních, což může někoho silně zaujmout :). Detailního průvodce Rhodosem naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Rhodosu přes CK, kdy máte vše zařízeno, všechny nabídky naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z Mnichova, kam se nejvýhodněji dostanete vlastním automobilem (parkování můžete řešit přes Ikarus, nebo Pfifig). Alternativou jsou autobusy Student Agency (jezdí přímo na/z letiště). Průvodce Mnichovem naleznete zde >>

 

Letenky Mnichov – Rhodos – Mnichov za 99€ (cca 2700Kč) můžete zarezervovat přímo u dopravce na Condor.com.

 

 

Rhodos

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na Rhodosu na toto datum, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá už první hotel Anthula Sun za 2553Kč/celý pobyt/2 osoby. Tedy cca 1270Kč za osobu. Jen vemte do úvahy delší vzdálenost od moře a pokud by vám to vadilo, zvažte např. Panorama Hotel, kde se navíc můžete projet na koni.

 

Rhodos

 

 

Pokud upřednostnujete All Inclusive, všechny hotely naleznete zde. Nejlevněji vychází Loutanis hotel, ale vzhledem ke slabšímu hodnocení bych zvážil i Marathon hotel. I když je dražší, vypadá mnohem lépe a stejně vás to vyjde mnohem levněji, než přes CK.

 

 

Rhodos

 

 

Pro lepší dopravu k hotelu i prozkoumání si půjčte automobil přes Rentalcars. Na Rhodos neptřebujete cestovní pas, stačí občanský průkaz.

 

Rhodos na 6 dní za 3950Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 6350Kč! (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!