Ke kratší dovolené láká akční nabídka letenek společnosti TUI z dobře dostupné Vídně na krásný Rhodos. Na východě ostrova najdete krásné pláže, západní pobřeží je pak vhodné pro milovníky surfu. Rhodos nabízí také díky své bohaté historii mnoho historických památek. Objevíte zde antické stavby, památky vybudované za éry rytířského řádu johanitů i za osmanské nadvlády. Na pobřeží se tak vypínají křižácké hrady a v horách stojí byzantské chrámy a kláštery.

 

Jako první si zakupte letenky na období 19.7. – 23.7. zde:

Vídeň – Rhodos – Vídeň za 89€ (cca 2400Kč)  rezervuj letenku >>

Tip: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Rhodos levné letenky

 

Jako druhé pak zarezervujte hotel. Výběr je čistě na vás a vašich preferencích. Osobně bych doporučoval zapůjčit si auto, srovnání všech půjčoven nalezenete zde, a vzít si hotely po cestě. Ale záleží to samozřejmě na chutích každého.

Srovnání hotelů na ostrově, srovnané dle ceny za svě osoby naleznete zde >>

 

Rhodos na 5 dní za 3500Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

2 komentáře u „Rhodos na 5 dní za 3500Kč (letenky + pobyt)

 • 17.7.2015 (8:51)
  Trvalý odkaz

  ahoj, rád bych koupil tuto letenku i pobyt (http://levnocestovani.cz/rhodos-na-5-dni-za-3500kc-letenky-pobyt/) pro 5 osob, ale mám problém. Letenka za cenu, kterou zde uvádíš je jen pro 2 osoby, když chci vybrat letenku pro 5 osob, nenabízí mi to tento let…nevíš, čím by to mohlo být? protože když pokračuju v koupení letenek jen pro 2 osoby, tak mám na výběr víc jak půlku volných sedadel…co s tím? nějaká rada? dík moc 🙂 Zbyněk

  Reagovat
  • 17.7.2015 (9:59)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, už jsou vyprodané všechny letenky. Předpokládám, že se jednalo poslední kusy určené k prodeji. Volná místa k výběru mohla mít na svědomí např. rezervace pro některou z CK.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!