kefalonia

Už zítra se můžete vydat na nádherný řecký ostrov Kefalonia s plážemi jako z katalogu. Ubytováni budete ve výborně hodnoceném 4hvězdičkovém hotelu, bude o vás tedy ukázkově postaráno. Zájezd od cestovní kanceláře vás vyjde na 12 790 Kč, daná částka zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem na místě, služby českého delegáta, ubytování s aquaparkem a stravování formou all inclusive. Vzhledem ke kvalitě hotelu i rozsahu nabízených služeb je cena zájezda velmi slušná. Informace o vaší cílové destinaci pak naleznete v průvodci po Kefalonii.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko již otevřelo své hranice, pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , vzhledem k brzkému odletu je nutné tak učinit co nejrychleji (situaci může být dobré konzultovat i s cestovní kanceláří, protože správně byste formulář měli vyplnit nejpozději 48 hodin před odletem, i když podle našich zkušeností potvrzující QR kód dorazí rychle). Po příletu navíc můžete být vybráni k náhodnému otestování.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Dovolenou v Ionian Sea hotel villas Aqua Park můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd řecko červenec
Zájezd na Kefalonii s all inclusive
Řecko z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* skvěle hodnoceného hotelu za 12 790 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!