Rádi plánujete dopředu? Za dobrou cenu si v předvánočním období můžete zaletět na Fuerteventuru. V prosinci vás tam čekají příjemné teploty i řada možností k výletům. Letenky od aerolinky EasyJet s odletem z Berlína zakoupíte v přepočtu za 1 694 Kč. Co vše na Fuerteventuře podniknout vám poradí náš podrobný průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kanáry s cestovní kanceláří naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělské hranice se pro turisty z EU otevřou 21. června, karanténa po příjezdu nebude povinná. Při návratu do ČR pak není nutné předkládat test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po EU si sice vystačíte i s kartičkou pojištěnce, pro jistotu je však vždy lepší mít uzavřené cestovní pojištění. Jen tak budete mít jistotu, že se na případném lékařském ošetření nebudete muset finančně podílet. Cestovní pojištění můžete vyřídit i online zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného Berlína (letiště Berlín Brandenburg), kam vás dopraví autobusové spoje společností Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus .

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat přibližné náklady na celou dovolenou. K ceně letenek připočtěte náklady na transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Fuerteventuru stojí za to procestovat, automobil je možné zarezervovat si již předem online na Rentalcars

 

Veškeré volné ubytovací kapacity najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít ještě další možnost, a to tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací vyčkejte.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trasu BerlínFuerteventuraBerlín na termín 8. až 15. prosince rezervujte na stránkách EasyJet. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme).

 

letenky Fuerteventura EasyJet
Letenky z Berlína na Fuerteventuru, prosinec
Prosincová Fuertventura z Berlína za 1694 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!