Navštivte v jednom prodlouženém víkendu krásnou Paříž i pláže na Sicílii! Všechny letenky na trase Praha – Paříž – Sicílie – Katovice, vás s veškerými poplatky vyjdou na pouhých 1800Kč. Tento tip bych doporučil alespon trochu pokročilým cestovatelům, nebo fanouškům filmu „Yes Man“ :). Ve středu či čtvrtek odletíte z Prahy do Paříže, kde strávíte den nebo dva a následně přeletíte na Sicílii, kde se už můžete těšit na teploty kolem 30 stupnů. V neděli pak přes Katovice zamíříte zpět do svých domovů. Takový klasický víkend, no :).

 

<

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Přílet bude do dobře dostupných Katovic. Jak se do nich dostat a průvodce městem, naleznete zde >>

 

Letenky budete potřebovat troje a netradičně začneme těmi posledními, ze Sícilie do Katovic. Jsou totiž zadarmo a stojí na nich celý náš plán :). Jinak řečeno, pokud se vyprodají/nepůjdou koupit tyto letenky, nemá smysl kupovat letenky na Sicílii přes Paříž.

 

Letenky Katania – Katovice na 29. května zarezervujte zde >>

 

 

Letenky ze Sicílie
Letenky ze Sicílie

 

Jakmile je budete mít na emailu, pokračujte s nákupem letenek do Paříže. Na čtvrtek 26.5. je na trase Praha – Paříž zakupte na stránkách TransAvia. Jak si můžete z náhledu povšimnout, možný je i odlet ve středu za stejnou cenu. To už je zcela na vás.

 

 

 

 

Letenky do Paříže
Letenky do Paříže

 

 

Z Paříže na Sicílii (také do Katánie, z které bude odlet) se dostanete rovněž se společností Transavia. Letenku si kupte na čtvrtek nebo pátek, cena je podobná a záleží tak spíše na tom, kolik času chcete trávit v Paříži a kolik na Sicílii.

 

Letenky z Francie
Letenky z Francie

 

 

Ubytování můžete vyřešit přes Booking >>

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

 

Předpověd počasí na Sicílii

 

Předpověd počasí na Sicílii
Předpověd počasí na Sicílii

 

 

Zdroj: http://www.wetteronline.de/wettertrend/catania

Prodloužený víkend v Paříži a na Sicílii za 1800Kč!
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!