Právě teď přinášíme tip pro všechny nadšené cestovatele, kteří si svoji dovolenou rádi naplánují sami. Na stránkách dopravce WizzAir můžete zakoupit levné letenky do hlavního města Makedonie. Za zpáteční let na trase Bratislava – Skopje zaplatíte skvělých 520 Kč. Pro náš tip jsme vybrali termín od 6.11. do 9.11.2021, ale pokud se v Makedonii rozhodněte strávit delší čas, je na výběr ještě mnoho dalších termínů. Skopje je město, které doslova vstalo z popela a své znovuzrození si užívá v celé své honosné kráse. Po mnoha válkách a nájezdech utržilo výrazný šrám i zemětřesením v roce 1963, které většinu budov srovnalo se zemí. Nyní se můžete těšit z mnoha architektonických unikátů, které mapují různorodá období následné výstavby. Vřele doporučujeme také prolistovat cestopis „Prožijte netradiční romantický víkend v makedonském Skopje„, kde se dozvíte mnoho praktických informací a zajímavostí. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, všechny zájezdy do Makedonie naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Makedonie musí cestující předložit platný negativní PCR test, ne starší než 72 hodin, negativní antigenní test ne starší než 48 hodin, potvrzení o prodělání nemoci nebo doklad o ukončeném očkování. Aktuální podmínky pro vycestování doporučujeme sledovat na tomto webu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například dopravu do Bratislavy, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Makedonii můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Bratislava – Skopje – Bratislava, například v termínu 6.11. – 9.11.2021, zakoupíte přímo na stránkách Wizzair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. Zaplatíte sice o něco vyšší cenu, ale získáte podporu v češtině a několika korunami přispějete na provoz tohoto webu.

Prodloužený víkend v makedonském Skopje z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!