Pokud hledáte zajímavý dárek pro své blízké, mohl by být odpovědí prodloužený víkend v Barceloně za 2390Kč. využijeme při něm levných letenek za 1350Kč z/do Vídně a dobře hodnoceného ubytování s výbornou polohou. Alternativně můžete přikoupit i letenky z Barcelony na Mallorcu za cca 650Kč, přeletů je denně hned několik a můžete si tak udělat např. jednodenní výlet „ráno odletím, projdu si Palmu a večer se vrátím“. Já zvolil délku pobytu od soboty do pondělí, ale datumů je více a můžete tak zvolit i jinou délku pobytu.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Letenky zakupte přímo na stránkách Eurowings.com za 49,9€. Jeden z možných termínů je 28.1. – 30.1., ale je jich více.

 

1

 

 

V ceně je jen příruční zavazadlo, ale tahat se s kufrem, by byl stejně nerozum. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Průvodce po Barceloně jsem pro vás připravil zde. Pokud budete v Barceloně přes víkend, z osobní zkušenosti bych vám doporučil navštívit La Fontana Magica, kde se odehrává světelná show za zvuku hudby. Má to skvělou atmosféru, i přes davy lidí, které se tam těsnají :).

 

K ubytování bud můžete využít klasicky Booking, nebo využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Já pro názornost zvolil Travelodge Barcelona Poblenoua to zejména kvůli dobrému hodnocení, ceně a poloze. Poměr cena/kvalita je vynikající.

 

 

1

 

 

Pokud preferujete kvalitu za rozumnou cenu, volil bych 4* hotel Hesperia del Mar. Opět skvělá poloha, velmi dobré hodnocení a rozumná cena.

 

1

 

 

 

Z Barcelony jsou navíc velmi levné letenky na Mallorku, která je vzdálená jen hodinu letu. Výhodou je i to, letiště na Mallorce je velmi levně dostupné, do centra Palmy se dostanete tuším za 2-3€. Takže proč si nezaletět na výlet :). Letenky vyhledávejte na Ryanair.com, letět je možné 3x denně a tak pokud budete chtít, můžete ráno odletět na Mallorku, projít si Palmu a večer se vrátit :). Detailního průvodce po celé Mallorce jsem pro vás připravil zde, přímo po Palmě  pak zde.  Cestopisy z Mallorky od našich čtenářů, naleznete zde.

 

Tip na dárek: Prodloužený víkend v Barceloně za 2390Kč! (+ možnost Mallorky za 650kč)
Štítky:            

2 komentáře u „Tip na dárek: Prodloužený víkend v Barceloně za 2390Kč! (+ možnost Mallorky za 650kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!