K návštěvě starobylého Říma lákají levné letenky z Prahy. Pokud byste letěli přes týden, dá se s cenou za letenky dostat i na 778Kč, ale v dnešním tipu se zaměříme na prodloužený víkend, který je jen o pár korun dražší a mnohem praktičtější. Řím není příliš drahé město a letenky tak můžete využít i jako originální Vánoční dárek pro své nejbližší. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Průvodce Římem naleznete zde.

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Hotely na názorný datum naleznete zde (pokud vyberete jiný, stačí změnit datum). Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 15 dolarů slevu na vaše první ubytování. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Pokud byste jeli ve 4, doporučil bych vám z vlastní zkušenosti toto ubytování. Žádný luxus, ale bylo tam čisto, ráno vás čeká skvělá snídaně a hlavně poloha je vynikající. Coloseum máte za rohem a večerní procházkou jsme to dali až do Vatikánu a zpět.

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Ryanair.com na termín 20. – 23. leden

 

Letenky z Prahy do Říma
Letenky z Prahy do Říma

 

 

Prodloužený víkend v Římu za 828Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *