Využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si na prodloužený víkend do města módy Milána! Zpáteční letenku z Brna nyní zakoupíte za skvělých 678 Kč. Poznávat přitom nemusíte pouze Milán, ale také nedaleké Bergamo, které vás okouzlí svou atmosférou, a k jezeru Lago di Garda to případně také nebudete mít daleko. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.  

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Počítejte s tím, že nepřiletíte přímo na letiště v Miláně, ale na letiště Milán Bergamo, odkud je to do centra Bergama přibližně 20 minut jízdy autobusem, do centra Milána pak cesta zabere okolo 1 hodiny. 

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Levněji než v Miláně seženete ubytování již ve zmíněném Bergamu, jestliže tedy chcete ušetřit, prozkoumejte ubytování i tam. 

 

 

Letenky BrnoMilánBrno v termínu 7. 10. června (pátek až pondělí) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Rezervační systém Ryanair
Prodloužený víkend v Miláně z Brna za 678 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!