Romantiku jako Brno můžete zažít již začátkem roku 2022. Ke koupi jsou totiž akční letenky společnosti Ryanair z Prahy do Benátek, za které zaplatíte jen 518 Kč. Ideální jako vánoční dárek, nemyslíte? Pro náš tip jsme vybrali termín 14.1. – 17.1.2022, ale k výběru je ještě pár dalších letů až do konce ledna. Když už budete v Benátkách, nezapomeňte navštívit obchůdek I Tre Mercanti, kde mají bezkonkurenčně nejlepší tiramisu široko daleko. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději cestujete organizovaně, zájezdy do Benátek najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu (ne starším 72 hodin) nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. Podmínky se mohou do odletu změnit. Doporučujeme sledovat stránky ministerstva

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Po Benátkách i přilehlých ostrovech si pohodlně vystačíte s „boat taxi“, na které se vám rozhodně vyplatí zakoupit si celodenní jízdenku. Pokud ale máte v plánu vyrazit i mimo Benátky, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na leden, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Praha – Benátky Treviso – Praha v termínu 14.1. – 17.1. 2022 můžete zarezervovat zde >> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Prodloužené víkendy v Benátkách z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *