Přemýšlíte o dovolené v Řecku a preferujete cestování na vlastní pěst? Co takhle malý řecký ostrov Skiathos? Zpáteční letenky z Vídně aktuálně pořídíte za cenu 1 450 Kč na stránkách leteckého dopravce Ryanair. Skiathos se proslavil díky filmu Mamma Mia. Vydejte se v srpnu prozkoumat krásy tohoto řeckého ostrůvku, který láká především na nádherné pláže omývané vodami Egejského moře. Před cestou určitě nezapomeňte prozkoumat rady a tipy v našem online průvodci ostrovem Skiathos. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy na řecké ostrovy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko se rozhodlo na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Skiathos můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Vídeň – Skiathos – Vídeň v termínu 3.8. – 8.8. 2022 můžete rezervovat na stránkách Ryanair >>

Pro nejrychlejší: Srpnový Skiathos z Vídně za 1450 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *