Navštivte italskou Sardinii na vlastní pěst! V rezervačním systému nízkonákladové společnosti Ryanair se objevily letenky do Alghera za cenu 1 180 Kč. Letenky jsou dostupné s odletem z Bratislavy například v termínu 7.8. – 18.8. 2022. Pokud vám termín nevyhovuje, za podobnou cenu můžete letenky rezervovat i v dalších termínech. Sardinie láká na krásné pláže, průzračné moře a rozmanitou přírodu. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Sardinií, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je turistům otevřena bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příletový formulář.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Sardinii rezervujte přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Alghero – Bratislava v termínu 7.8. – 18.8. 2022 můžete zakoupit zde >> 

Pro nejrychlejší: Sardinie o letních prázdninách z Bratislavy za 1180 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!