Rádi byste po Vánocích vyrazili někam na výlet a nechcete si hned v lednu vyčerpat všechnu dovolenou? Co takhle zaletět si na dva dny do Říma? Díky akční nabídce letecké společnosti Ryanair pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Říma za úžasných 258 Kč. Poznejte v termínu 30.1.-31.1.2022 kolosální skvosty hlavního města Itálie. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci. Pokud vám cestování na vlastní pěst nic neříká a radši byste Řím navštívili organizovaně, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky na trase Praha – Řím –Praha, například v termínu 30.1. –31.1.2022, pořídíte u leteckého dopravce Ryanair. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

 

 

Pro nejrychlejší – Řím z Prahy za 258 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!