Nemáte peněz na zbyt, ale přesto byste si rádi užili dovolenou u moře? Pak neváhejte a využijte akční kombinace letenek z Prahy na Korfu za 1670 Kč a levného ubytování! Celkově se tedy dostanete na částku 3770 Kč za osobu/7 dní, což rozhodně není žádná velká suma. Pro inspiraci na výlety nakoukněte do našeho podrobného průvodce po Korfu. Zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Vaší jedinou povinností při vstupu na ostrov bude vyplnit online formulář (naleznete zde)  o podrobnostech vašeho pobytu, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Na základě formuláře vám pak bude na email zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Další omezení, jako prokázání negativním testem či nástup do karantény, vám aktuálně nehrozí.

Mějte však na paměti, že situace se může v průběhu týdnů změnit. Již nyní některé evropské státy zpřísňují pravidla vstupu a opět zavádějí karanténu. Sledujte proto pečlivě aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K cene letenek a ubytování však dále započítejte i další náklady na výlet, a to například letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově pak doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu

 

Pro názornost jsme vybrali toto skromně zařízené ubytování v letovisku Kavos. Jestliže však zcela nelpíte na low cost cestování a nevadí vám připlatit si, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 15. – 21. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu
Pro nejrychlejší! Prázdninové Korfu z Prahy na 7 dní za 3770 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!