Rádi byste v lednu pořádně procestovali Maroko? Díky letenkám od aerolinky Laudamotion za bezkonkurenční cenu 590 Kč nyní máte jedinečnou možnost! Maroko je v poslední době velice populární a láká všechny příznivce aktivních dovolených. V Maroku totiž můžete surfovat, vyrazit na výšlap do hor nebo do pouště a objevovat autentickou kulturu. V případě zájmu kupujte rychle, dostupné jsou momentálně dvě poslední letenky za tuto cenu (ta se pak o něco zvýší). Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Maroka s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou do Maroka určitě nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Vše vyřídíte z pohodlí domova, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště.

 

Cena letenek je sice velmi nízká, nezapomeňte k ní ale připočítat další náklady jako výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Maroko je obecně relativně levnou destinací, jedná se o skvělé místo na levné nákupy všemožného zboží. Pozornost věnujte tomu, že v ceně letenek máte pouze malé příruční zavazadlo. Pro kratší výlet to může stačit, v tomto případě ale doporučujeme připlatit si ještě za větší batoh.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Tato možnost často vychází levněji, místní jsou podle naší zkušenosti navíc velmi pohostinní.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Agadir–Praha v termínu 14.–28. ledna můžete zarezervovat na na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit zde u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, nákup ale proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu při cestě zpět.

 

Maroko, akční letenky v lednu
Levné letenky do Maroka
Pro nejrychlejší: Maroko (Agadir) z Vídně za 590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!