Skvělých letenek z Prahy na Korfu a zpět za 1250 Kč můžete využít k naplánování nejlevnější dovolené u moře z Prahy. K nim jsem přiřadil skvěle hodnocené apartmány (hodnocení 9,3 z 10) s výhledem na moře a soukromou pláží. Pokud se spokojíte s ubytováním skromnějším, dá se s cenou dostat ještě o níže (ale osobně mi přijde lepší si těch 500 Kč navíc připlatit). Místa, která si tedy určitě nesmíte nechat jít, naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. Za nejnižší cenu zbývají poslední 2 letenky, další budou o něco dražší (ale pořád se vyplatí).

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále započítat i zbylé náklady na dovolenou, a to například letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil, a to například přes Rentalcars

 

Vybrali jsme pro vás toto ubytování, které vychází asi nejlépe v poměru cena/kvalita. V případě, že by vás však tato nabídka nezaujala, veškeré další nabídky na tento termín naleznete zde.

 

Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře, naleznete zde >>

 

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 18. – 25. června můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair.

 

Levné letenky z Prahy na Korfu
Levné letenky z Prahy na Korfu

 

 

Pro nejrychlejší – letní Korfu z Prahy na 8 dní za 3290 Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!