Nemůžete se dočkat jara a začínáte plánovat výlety? Začátkem dubna se za parádní cenu můžete vydat na Sicílii. Ta vás okouzlí svou přírodou, srdečností obyvatel i unikátní kuchyní. Za námahu stojí také zdolání Etny, je to zážitek. Zpáteční letenky z Vídně u aerolinky Laudamotion zakoupíte v přepočtu za 505 Kč. Na poznání ostrova budete mít 5 dní, případně si za stejnou cenu letenek dovolenou můžete protáhnout na 7denní. Pozor, za danou částku je dostupných posledních pár míst. S naplánováním celé cesty vám pomůže náš průvodce Sicílií. Zájezdy na tento italský ostrov přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme kouknout na článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou je vhodné uzavřít cestovní pojištění. Po EU sice můžete cestovat pouze s kartičkou pojištěnce, ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze pojištění. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte autobusy Regiojet či Flixbus.

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Pokud si ostrov budete chtít projet (což určitě doporučujeme), auto si můžete rezervovat předem zde. Dobrou zprávou je, že Sicílie patří mezi cenově dostupné regiony Itálie, ceny potravin jsou zde proto nižší než je italský průměr.

 

Ubytování vyhledávejte na Bookingu. Využít můžete ale i tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Catania (Sicílie)–Vídeň na termín 2. až 7. dubna rezervujte na stránkách Laudamotion. Alternativně můžete letenky zakoupit také u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Pozornost věnujte brzkému odletu při cestě tam a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

Sicílie, Katánie akční letenky duben 2020
Letenky Sicílie (Catania)
Pro nejrychlejší: Jarní Sicílie z Vídně za 505 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!