Kam jinam zamířit za nezapomenutelnou párty než na proslulý ostrov Ibiza. Za levnými letenkami většinou musíme do Vídně, nyní se ale zajímavá nabídka objevila i s odletem z Prahy. Zpáteční letenky u aerolinky Lufthansa zakoupíte za 2 790 Kč, vybírat můžete z řady termínů od dubna až do září. Užít si tak můžete i dovolenou v červenci či srpnu. Cestou vás čeká jeden přestup, v ceně letenek máte příruční zavazadlo do 8 kg. Ibiza nejsou „pouze“ zběsilé párty, ale také krásné písečné pláže či řada památek. O místech, jaká rozhodně nevynechat, se víc dozvíte v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí povinnost předložit negativní PCR test a QR kód, který získáte po vyplnění dotazníku. Podmínky vstupu se ale do odletu ještě mohou změnit, sledujte aktuální informace.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po Evropě sice není nezbytně nutné uzavírat cestovní pojištění, pro jistotu ho ale doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dvýborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek nezapomeňte propočítat všechny náklady: započtěte dopravu na místě, ubytování i stravu. Auto si můžete půjčit přes ověřené stránky Rentalcars.

 

Všechna volná ubytování na Ibize naleznete zde. Vzhledem k situaci doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna. Druhou možností je pak vyhledávání přes AirBnb, kde najdete nabídky soukromníků. S využitím naší slevy na první ubytování pak můžete výrazně ušetřit.

 

 

Letenky Praha–Ibiza–Praha rezervujte v přehledném kalendáři termínů >>

 

pelikan ibiza z Prahy
Letenky z Prahy na Ibizu od dubna do září 2021

Pro nejrychlejší: Ibiza z Prahy i o letních prázdninách za 2790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!