Kam jinam zamířit za nezapomenutelnou párty než na proslulý ostrov Ibiza. Za levnými letenkami většinou musíme do Vídně, nyní se ale zajímavá nabídka objevila i s odletem z Prahy. Zpáteční letenky u aerolinky Lufthansa zakoupíte za 2 790 Kč, vybírat můžete z řady termínů od dubna až do září. Užít si tak můžete i dovolenou v červenci či srpnu. Cestou vás čeká jeden přestup, v ceně letenek máte příruční zavazadlo do 8 kg. Ibiza nejsou „pouze“ zběsilé párty, ale také krásné písečné pláže či řada památek. O místech, jaká rozhodně nevynechat, se víc dozvíte v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí povinnost předložit negativní PCR test a QR kód, který získáte po vyplnění dotazníku. Podmínky vstupu se ale do odletu ještě mohou změnit, sledujte aktuální informace.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po Evropě sice není nezbytně nutné uzavírat cestovní pojištění, pro jistotu ho ale doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dvýborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek nezapomeňte propočítat všechny náklady: započtěte dopravu na místě, ubytování i stravu. Auto si můžete půjčit přes ověřené stránky Rentalcars.

 

Všechna volná ubytování na Ibize naleznete zde. Vzhledem k situaci doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna. Druhou možností je pak vyhledávání přes AirBnb, kde najdete nabídky soukromníků. S využitím naší slevy na první ubytování pak můžete výrazně ušetřit.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Ibiza–Praha rezervujte v přehledném kalendáři termínů >>

 

pelikan ibiza z Prahy
Letenky z Prahy na Ibizu od dubna do září 2021

Pro nejrychlejší: Ibiza z Prahy i o letních prázdninách za 2790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!