U cestování na vlastní pěst ještě chvíli zůstaneme. V tomto tipu zavítáme do francouzského Lyonu. Užijte si prodloužený víkend v tomto živém městě a prozkoumejte jeho krásy na vlastní oči. Díky letecké společnosti Volotea můžete zpáteční letenky na trase Praha – Lyon pořídit za skvělých 810 Kč. S rezervací příliš dlouho neváhejte, k dispozici je pouze několik míst. Pokud přeci jen preferujete cestování s CK, zájezdy do Francie si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1. 8. 2022 ke vstupu do Francie není vyžadován EU certifikát o očkování/uzdravení/test na Covid 19. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo Lyon, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Lyonu můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Lyon– Praha např. v termínu 7.10. – 10.10.2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Volotea. 

 

Pro nejrychlejší: Francouzský Lyon z Prahy na prodloužený víkend za 810 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *